Boby a sáňky Decathlon

Červené dětské boby s bezpečnostní brzdou

Dětské boby s praktickou bezpečnostní brzdou v červeném provedení jsou vhodné pro děti už od 3 let věku. Jednomístné dětské boby jsou řešené tak, aby dítě mohlo bobovat samo. Boby mají praktickou šňůru s efektivní rukojetí pro vytažení do kopce či také můžete dítě táhnout na bobech kdekoli po zasněžené cestě. Dětské boby v tomto provedení jsou prostě nesmrtelnou záležitostí. Předností je bezpečná a pohodlná jízda. A rovněž tak pobyt a pohyb dítěte venku.

Cena v době recenze: 349 Kč

Dřevěné sáňky 100 cm v klasickém provedení

Klasické dřevěné sáňky pro všechny milovníky rychlé jízdy! Vhodné i pro děti (tříleté a starší) s doprovodem dospělé osoby.

Cena v době recenze: 999 Kč

Dětské plastové boby s brzdami

Dětské boby TRILUGIK LUGIK v zeleném provedení s červenými prvky jsou určené pro děti od 3 do 10 let. Jsou vyrobené z kvalitního, odolného a pevného materiálu. Boby, které zaručí pořádnou a bezpečnou jízdu. Jsou vybavené bočními brzdami, kterými lze jak brzdit, tak i při jízdě řídit. Pro co nejvyšší komfort mají kompatibilní sedačku. Boby mají integrovaný pružný popruh pro možné tažení nejmenších či pohodlné vytažení bobů do kopce.

Cena v době recenze: 499 Kč

Dřevěné sáňky v klasickém provedení

Dřevěné sáňky Davos v klasickém provedení jsou v nadčasovém designu. Tyto sáně prostě nikdy neomrzí. Byly, jsou a budou nepostradatelným zdrojem zábavy na sněhu. Jsou tak vhodné pro děti i dospělé. Však kdo si hraje, nezlobí. Zajistí vám neutuchající porci zábavy na sněhu. Jsou určené pro všechny milovníky zimních radovánek a rychlé bezpečné jízdy. Zásluhou provedení skýtají v podobě kvalitního dřevěného materiálu a zaoblených hran bezpečnost.

Cena v době recenze: 1 199 Kč

Skládací dřevěné sáňky pro děti a dospělé

Klasické dřevěné sáňky pro všechny milovníky rychlé jízdy! Vhodné i pro děti (tříleté a starší) s doprovodem dospělé osoby. Skládací saně pro snazší skladování i transport.

Cena v době recenze: 1 399 Kč

Boby pro nejmenší s bezpečnostním popruhem

Boby pro děti do 3 let na bezpečné začátky s bobováním. Tyto boby jsou ideální pro velmi malé děti. Mají dva bezpečnostní popruhy a šňůru, za kterou lze boby táhnout nebo naopak přibrzďovat.

Cena v době recenze: 599 Kč