Dětské boby

Dětské boby k zimě a sněhovým radovánkám neodmyslitelně patří. Máte malé ratolesti? Pak určitě netrpělivě čekáte, až napadne sníh. Někdo upřednostní sáňky, jiný boby. Ty jsou lehčí, dětem se s nimi daleko lépe manipuluje, snadno se přenáší i uskladní.

Jaké vybrat?

Nabídka bobů je pestrá: boby různých nosností, tvarů, velikostí a barev, s volantem, brzdou…určitě byste měli vybrat takové, které vašemu dítku padnou. Existují i dětské boby pro ty nejmenší. U bobů nehledíme jen na barvu, ale i na provedení a rozměry. I ty nejjednodušší ale přinášejí spoustu veselých chvil.

Lehké plastové vozítko

Jezděte z kopce hladce! S bobami se užije spousta legrace. Do kopce je děti zvládnout vytáhnout samy, skoro nic neváží. Materiálem je odolný lehký plast. Přitom ale uvezou klidně dvě děti a svézt se mohou dokonce lehčí rodiče. Mezistupněm mezi klasickými saněmi a plastovými boby jsou pak plastové sáňky. Na nich sedí děti vyvýšeně, jako na těch klasických saních.

Veškerý komfort

Plastové boby umožní sjíždět kopec s veškerým komfortem. A pokud dojde na nějaký běžný karambol, nic se neděje, dítě nepadá z výšky, jen se překulí. Díky sedátku se na nich pohodlně sedí a brzy pomáhají boby řídit. Kdo je fajnšmekr, zvolí boby rovnou s volantem a řiditelným podvozkem. To už je panečku svezení!

S dostatkem bobů má o zábavu postaráno celá rodina. Kromě bobů a saní jsou oblíbené i plastové sáňkovací lopaty a talíře. Hurá na kopec!

Dětské řiditelné boby formule s volantem

Jak zaručeně zabavit děti venku na sněhu? Chcete pořídit dárek, který dítě nadchne? Boby snow formule jsou určené pro děti. Boby na sníh v originálním provedení v podobě řiditelné formule nadchnou malé i větší. Stejně tak nejen kluky, ale i děvčata. Dětské boby s volantem mají pro větší bezpečnost středovou brzdu. Řiditelné boby si získají pozornost každého dítěte. Zajistí ještě větší porci zábavy a jedinečný zážitek ze samotné jízdy. Svému účelu poslouží nejen na horách, ale i v nížinách. Jakmile je sněhová nadílka, můžete vzít boby a vyrazit jak do lesa na kopec, tak i do ulic a užít si jízdu na bobech.

Cena v době recenze: 1 289 Kč

Prostorné dětské boby Trespass Icepop s tažným lankem

Dětské boby Trespass Icepop jsou z odolného, kvalitního, pevného plastového materiálu. Jsou zároveň lehké a snadné na přemístění. Boby mají po stranách madla pro pohodlné držení se za jízdy. Dětské boby v zeleném provedení s nosností do 50 kg tak zajistí zábavu nejen nejmenším od 4 let, ale i většímu školákovi. Není nad zimní radovánky venku na vzduchu.

Cena v době recenze: 599 Kč

Kvalitní boby Sulov Champion s brzdami a sedátkem

Dětské boby Champion od značky Sulov jsou jedničkou na českém trhu. Modré boby pro děti s nosností do 40 kg zajistí pořádnou porci zábavy a jedinečný zážitek. Dvoudílná konstrukce s vestavným sedátkem chrání dítě před chladem. Boční brzdy slouží nejen pro bezpečnou jízdu, ale také k regulaci v rámci zatáček a vyhnutí se případně nečekané překážce na trati. Boby poslouží svému účelu jak na horách, tak kdekoli na zasněženém povrchu. Sjíždět lze i z malého kopce. Rozhodně to neubírá na samotné zábavě, zážitku a pohybové aktivitě venku na vzduchu.

Cena v době recenze: 499 Kč

Boby Trilugik s bezpečnostními brzdami

Boby Trilugik v zeleném provedení jsou určené pro děti i dospělé s nosností do 100 kg. Boby, které zajistí zábavu dítěti i dospělému. Jsou vybavené tažným lankem s ergonomicky tvarovaným držadlem. Pro bezpečnou jízdu slouží 2 brzdy, díky kterým můžete i řídit a korigovat směr jízdy v rámci zatáček a vyhnout se tak každé nečekané překážce na cestě z kopce. Boby Trigulik se pyšní provedením a kvalitním materiálem. Jsou tak odolné, stabilní. Vynikají dlouhou životností. Jsou navrženy pro celou rodinu.

Cena v době recenze: 849 Kč

Boby Formule 1 s brzdou a volantem

Jednomístné boby pro děti od tří let. Děti na nich mohou jezdit a řídit zcela samy. Úplně jako malí piloti formule 1. Na těchto bobech děti mohou díky kovovým brzdám dobře ovládat svoji rychlost.

Cena v době recenze: 1 499 Kč

Luxusní dětské boby s volantem

Nimbus ice, je označením pro snadno ovladatelné boby s volantem, na kterých si děti mohou užít rychlou jízdu na sněhu. Při jízdě mohou sedět na na měkčeném sedátku až dva jezdci.

Cena v době recenze: 1 999 Kč

Plastové boby Superjet se sedátkem a brzdami

Bob plastový Superjet (Šampion) s kvalitními brzdami a s vestavěným sedátkem je určený pro rekreační sport. Jedná se o nejpevnější a největší z běžných plastových bobů. Vestavěné sedátko chrání dítě před chladem, pevná konstrukce bobu vydrží i drobné nárazy na překážky.

Cena v době recenze: 438 Kč

Dětské boby Stiga s volantem

Boby Stiga s volantem jsou vyrobeny z kvalitní a lehké umělé hmoty. Snadné ovládání bobů umožňuje volant. Boby jsou vybaveny brzdou zajišťující včasné a bezpečné zastavení. Součástí je pevné tažné lano a reflexní prvky v zadní části, díky kterým budou vaše děti s boby zřetelné i za zhoršené viditelnosti.

Cena v době recenze: 1 639 Kč

Řiditelné boby s volantem značky Plastkon

Tmavě modré plastové boby se světle modrými prvky nabízí dětem parádní sjíždění svahů. Jsou opatřeny lyží, brzdami a volantem, jsou tak dobře řiditelné.

Cena v době recenze: 1 039 Kč

Plastové odolný bob Turbojet s brzdami a tažným lankem

Plastový bob Turbojet z odolného plastu zvládne zimní radovánky vašich malých závodníků levou zadní. Dvě ruční brzdy zajistí, že budou mít vaše ratolesti svůj bob vždy pod kontrolou. Vzhledem k nosnosti 50 kg mohou jezdit i dvě menší děti najednou. Jednoduše si s tímto bobem vaše dětičky užijí spoustu legrace ať už to bude v zasněženém městě, na vesnici či na horách.

Cena v době recenze: 369 Kč

Dětské zelené kvalitní boby Sulov CHAMPION 4

Skvělý klasický jednoduchý bob Sulov CHAMPION 4, který vyniká praktickým tvarem a velmi pevnou konstrukcí. Vestavěné sedátko chrání dítě před chladem. Silný popruh slouží jak k uchopení za jízdy a zvýšení bezpečnosti, tak i k tažení, a to i pokud je dítě na bobu.

Cena v době recenze: 499 Kč

Dětské kvalitní boby Stiga PACER BRAKE

Vyrazte na hory či kamkoli na sníh a užijte si bobování. Boby Pacer Brake od renomované značky Stiga v krásné fialové barvě s černými detailními prvky vynikají důmyslným provedením. Boby jsou z kvalitního, odolného, pevného plastového materiálu. Zároveň jsou lehké a díky tomu tak snadné na manipulaci. Vpředu nechybí praktické tažné lanko opatřené rukojetí pro snadné vytažení bobů do kopce či pro možnost tažení dítěte na bobech po sněhu.

Cena v době recenze: 399 Kč

Dětské boby STIGA Pacer Brake DUO

Boby Pacer Brake od švédské renomované společnosti STIGA zaujmou moderním a nadčasovým designem. Vynikají vysokou kvalitou v rámci provedení. Boby jsou vybavené bezpečnostními brzdami, které zároveň slouží i ke korigování jízdy a určení směru. Nechybí rovněž bezpečnostní reflexní prvky. Tento model je určen pro jízdu jak 2 dětí či 1 dospělého a 1 dítěte. Tudíž o to větší zábava.

Cena v době recenze: 899 Kč

Dětské řiditelné boby v červeném provedení

Vhodný tip na dárek, kterým uděláte zaručeně radost. Dětské řiditelné boby v červeném provedení v klasickém a nesmrtelném designu jsou zárukou pořádné jízdy a zimní zábavy kdekoli na sněhu. Jsou vybavené 2 postranními brzdami, které slouží i pro určení jízdy. Díky tomu můžete korigovat směr vaší jízdy, ale také bez problému včas zastavit podle potřeby. Pro co nejpohodlnější jízdu mají boby tvarované sedátko s nižší zádovou podpěrkou.

Cena v době recenze: 409 Kč

Řiditelné boby vhodné pro dítě od 3 let

Přemýšlíte nad dárkem pro vaše dítě či vnouče? Jak dostat dítě ven od televize, počítače, mobilu? Jak ho zabavit na horách či kdekoli na sněhu? Plastkon Stratos v zeleno-antracitovém barevném provedení je zárukou zábavy na sněhu. Jedinečná zábava na sněhu. Tento sněžný řiditelný bob je vybaven 2 sedátky, odolnou a efektivní brzdou. Řízení je řešené ovládáním volantu v přední části. Nechybí ani praktické tažné lanko, které je samonavíjecí.

Cena v době recenze: 1 789 Kč

Skibob Snowracer King Size GT

Užijte si skvělou jízdu kdekoli na sněhu. Dopřejte si zábavu s celou rodinou na čerstvém vzduchu. Není nad zimní radovánky. K tomu vám poslouží tento praktický a kvalitní skikob. Skibob Snowracer King Size GT je skvělou zábavou pro celou rodinu. Jízdu na skibobu si užijí jak děti, tak i dospělí. Tento skibob oceníte pro jeho stabilitu a snadné řízení. Skibob Snowracer disponuje větší sedací plochou. A tak jezdit mohou společně jak 2 děti, či 1 dítě a 1 dospělý.

Cena v době recenze: 4 999 Kč

Dětský bob kluzák v modrém provedení

Jak zabavit dítě venku na sněhu? Jak ho vylákat ven a udržet v pohybu, v akci i v zimním počasí? Co rozhodně pořídit pro děti na hory? Bob kluzák Spartan Snow je určen zejména pro děti od 8 let pro užití si zábavy v zimním období, a to kdekoli na sněhu, nejen na horách. Pro lepší a pohodlnější jízdu nechybí boční praktické držáky. Rovněž je možnost přidání lana pro potenciální tažení dítěte na bobu či vytáhnutí do kopce pro opětovnou jízdu.

Cena v době recenze: 490 Kč

Červené dětské boby s bezpečnostní brzdou

Dětské boby s praktickou bezpečnostní brzdou v červeném provedení jsou vhodné pro děti už od 3 let věku. Jednomístné dětské boby jsou řešené tak, aby dítě mohlo bobovat samo. Boby mají praktickou šňůru s efektivní rukojetí pro vytažení do kopce či také můžete dítě táhnout na bobech kdekoli po zasněžené cestě. Dětské boby v tomto provedení jsou prostě nesmrtelnou záležitostí. Předností je bezpečná a pohodlná jízda. A rovněž tak pobyt a pohyb dítěte venku.

Cena v době recenze: 349 Kč

Dětské plastové boby s brzdami

Dětské boby TRILUGIK LUGIK v zeleném provedení s červenými prvky jsou určené pro děti od 3 do 10 let. Jsou vyrobené z kvalitního, odolného a pevného materiálu. Boby, které zaručí pořádnou a bezpečnou jízdu. Jsou vybavené bočními brzdami, kterými lze jak brzdit, tak i při jízdě řídit. Pro co nejvyšší komfort mají kompatibilní sedačku. Boby mají integrovaný pružný popruh pro možné tažení nejmenších či pohodlné vytažení bobů do kopce.

Cena v době recenze: 499 Kč

Plastové sáňky s opěradlem pro nejmenší

Plastové sáňky s opěradlem BAYO MINI jsou určené pro nejmenší. Jsou vyrobené z kvalitního, odolného a dostatečně pevného plastového materiálu. Materiál i samotné provedení splňuje veškeré bezpečnostní parametry. Rovněž pro co maximální komfort a bezpečnost dítěte mají sáňky popruhy pro upnutí dítěte. Nechybí ani praktický tažný pruh, za který dítě na sáňkách snadno můžete táhnout na sněhu a to kdekoli, nejen na horách.

Cena v době recenze: 456 Kč

Plastové dětské boby baby Rider

Boby baby Rider jsou zárukou dětské zábavy. V tomto případě potěší ty nejmenší. Bobování je typickou zimní zábavou, která baví a skýtá neutuchající porci legrace. Pro co nejvyšší komfort mají na konstrukci praktické opěradlo, nanesenou zateplovací vrstvu na sedáku i opěrce. Sedátko je zároveň protiskluzové. Po celou dobu se tak dítěti bude dobře, pohodlně a bezpečně sedět. Boby jsou opatřené bezpečnostními popruhy na upnutí dítěte.

Cena v době recenze: 609 Kč

Červené řiditelné dětské boby

Galaxy bob řiditelný v červeném provedení zaujme dětskou pozornost na první pohled. Malé pány kluky doslova ohromí. Bobování je zábavou, která baví malé i velké. Boby jsou vybavené speciálním otočným kloubem a brzdami. Umožňují samovolné vrácení přední části do přímého směru a kopírování terénu ve všech směrech. S nimi bude každé dítě svištět z kopce jak automobilový závodník, ale na sněhu.

Cena v době recenze: 757 Kč

Sněžný plastový řiditelný bob

Sněžný řiditelný plastový bob se dvěma sedátky, odolnou a účinnou brzdou. Ovládá se volantem v přední části, řízení se přenáší na dvě lyžiny. Tažné lanko je samonavíjecí.

Cena v době recenze: 1 789 Kč

Plastové boby Snow Motorcycle pro nejmenší

Pilsan plastové boby Snow Motorcycle v červeném provedení si získají okamžitě dětskou pozornost. Jsou vhodné jak na snížení menšího kopečku, tak díky tažnému popruhu dítě můžete táhnout na sněhu. Výhodou je, že zároveň dítě bude venku na vzduchu. Současně vedou dítě k důležitému a zdravému aktivnímu pohybu. Díky zpracování jsou odolné, bezpečné a skýtají pohodlné sezení a držení se, stejně tak i množnost plynulé jízdy.

Cena v době recenze: 599 Kč

1 2