Kluzáky na sníh

Bobovací lopata Funny Slide

Bobovací lopata Funny Slide v oranžovém provedení zajistí zábavu každému. Zejména těm, kteří si chtějí užit zimních radovánek, užití si jízdy z kopce a zároveň mít skladný, odolný a cenově dostupný výrobek. Lopata se snadno používá a je vhodná pro použití jízdy na sněhu prakticky kdekoli. K tomu je možné lopaty i propojit a jezdit tak ve více lidech za sebou. Může tak jet celá rodina nebo podniknout pořádnou jízdu s přáteli. Díky této lopatě se vydovádíte na sněhu.

Cena v době recenze: 99 Kč

Plastový kluzák na sníh v modrém provedení

Plastový kluzák na sníh v modré barvě potěší cenou, využitím, kvalitou provedení. Může si ho dovolit každý. Vyřádí se na něm dítě i dospělá osoba. Kluzák je voděodolný a omyvatelný, můžete se klouzat prakticky i na blátě, ale na sněhu samozřejmě má největší význam. I když, klidně ho lze použít i na zahradě jako podsedák. Jak vidno, lze ho prakticky využít po celý rok. Plastový kluzák má přívětivé ovládání. Jízdu si užije každý. Na něm vám to bude svištět z kopce.

Cena v době recenze: 85 Kč

Dětský kluzák UFO s úchyty pro držení

Snow Spartan Ufoje vhodné především pro děti, které si chtějí najít zábavu i v zimě. Ufo je vyrobeno z jednoho dílu, díky tomu je mnohem pevnější a odolnější. Se Snow Spartan Ufem zažijete mnoho legrace i ve větší skupině, kdy můžete pořádat závody nebo vytvořit tvar a vyrazit společně.

Cena v době recenze: 290 Kč

Dětská bobovací lopata na sníh

Lopata na sníh pro děti od tří let. Ideální zábava pro milovníky klouzání po sněhu. Lehká bobovací lopata, kterou si můžete vzít kamkoliv.

Cena v době recenze: 74 Kč

Dětský bob kluzák v modrém provedení

Jak zabavit dítě venku na sněhu? Jak ho vylákat ven a udržet v pohybu, v akci i v zimním počasí? Co rozhodně pořídit pro děti na hory? Bob kluzák Spartan Snow je určen zejména pro děti od 8 let pro užití si zábavy v zimním období, a to kdekoli na sněhu, nejen na horách. Pro lepší a pohodlnější jízdu nechybí boční praktické držáky. Rovněž je možnost přidání lana pro potenciální tažení dítěte na bobu či vytáhnutí do kopce pro opětovnou jízdu.

Cena v době recenze: 490 Kč

Žlutý dětský kluzák z odolného materiálu

Kluzák Spartan Snowje vhodný především pro děti, které si chtějí najít zábavu i v zimě. Kluzák je vyroben z jednoho dílu, díky tomu je mnohem odolnější. Se Spartan Snow kluzákem zažijete mnoho legrace i ve větší skupině, kdy můžete pořádat závody nebo vytvořit tvar a vyrazit společně.

Cena v době recenze: 99 Kč

Nafukovací dětský bob pro jednu osobu

Nafukovací bob Bestway Flurryz Sled určený pro jednu osobu je zárukou skvělé jízdy. Zásluhou kvalitního materiálu a provedení skýtá pořádnou jízdu.

Cena v době recenze: 299 Kč

Dětský kvalitní kluzák v modré barvě

Kluzák Pedro v modrém provedení je z kvalitního, pevného a odolného materiálu. Je vhodný pro menší i větší děti. Zajistí zábavu kdekoli na sněhu.

Cena v době recenze: 59 Kč

Sněžný dětský talíř Super star

Kdo by nemiloval sníh a sněžné radovánky. Vezmi sněžný talíř, vyběhni na kopec, pevně se drž a jedeeeeeem. Barevné provedení: modrá, žlutá, zelená, červená.

Cena v době recenze: 189 Kč

Kvalitní dětský kluzák na sníh

Největší kluzák Sulov MAX 1 pro dokonalou zábavu na sněhu. Stačí nasednout a můžete startovat. Moderní aerodynamický tvar zajišťuje stabilitu a snadnou ovladatelnost. Kvalitní výlisek, nikde žádné otřepy. Díky maximálnímu rozměrů a nízké hmotnosti je kluzák ideální partner pro zimní zábavu.

Cena v době recenze: 119 Kč

Klasický kluzák na sníh v různých barvách

Moderní aerodynamický tvar zajišťuje stabilitu a snadnou ovladatelnost. Řízení a brzdění kluzáků se provádí nohama a nakláněním těla. Použitý materiál zaručuje výborný skluz na všech druzích sněhu.

Cena v době recenze: 49 Kč

V bohaté nabídce nejrůznějších sněžných kluzáků najdete klasické lopaty, větší talíře, úzké kluzáky na stání i revoluční plastový skibob, který zaručuje opravdový požitek z rychlé jízdy. Cenově nejdostupnější jsou samozřejmě lopaty a talíře. Zároveň je pro jejich menší rozměr snadno uskladníte mimo sezónu, což oceníte především v panelákovém bytě. Lopaty jsou vyrobeny z lehkého a pružného plastu, který zaručuje vysokou odolnost. Ovšem komfort jízdy je opravdu velmi nízký. O něco lépe jsou na tom talíře. Ty jsou navíc vybaveny bočními madly.

Kluzák pro jízdu ve stoje vyžaduje již větší zdatnost jezdce, především klade nároky na udržení rovnováhy. Na rozdíl od snowboardu není vybaven vázáním, proto je i jeho řiditelnost omezená. Je ale vybaven lankem, které pomáhá určovat směr jízdy. Výše zmíněné skiboby nadchnou hlavně akčnější uživatele. Při troše cviku umožňují dělat i triky na sněhu, jako otočku až o 360°.