Kluzáky na sníh

Nafukovací dětský bob pro jednu osobu

Nafukovací bob Bestway Flurryz Sled určený pro jednu osobu je zárukou skvělé jízdy. Zásluhou kvalitního materiálu a provedení skýtá pořádnou jízdu.

Cena v době recenze: 299 Kč

Sněžný dětský talíř Super star

Kdo by nemiloval sníh a sněžné radovánky. Vezmi sněžný talíř, vyběhni na kopec, pevně se drž a jedeeeeeem. Barevné provedení: modrá, žlutá, zelená, červená.

Cena v době recenze: 189 Kč

Klasický kluzák na sníh v různých barvách

Moderní aerodynamický tvar zajišťuje stabilitu a snadnou ovladatelnost. Řízení a brzdění kluzáků se provádí nohama a nakláněním těla. Použitý materiál zaručuje výborný skluz na všech druzích sněhu.

Cena v době recenze: 49 Kč

V bohaté nabídce nejrůznějších sněžných kluzáků najdete klasické lopaty, větší talíře, úzké kluzáky na stání i revoluční plastový skibob, který zaručuje opravdový požitek z rychlé jízdy. Cenově nejdostupnější jsou samozřejmě lopaty a talíře. Zároveň je pro jejich menší rozměr snadno uskladníte mimo sezónu, což oceníte především v panelákovém bytě. Lopaty jsou vyrobeny z lehkého a pružného plastu, který zaručuje vysokou odolnost. Ovšem komfort jízdy je opravdu velmi nízký. O něco lépe jsou na tom talíře. Ty jsou navíc vybaveny bočními madly.

Kluzák pro jízdu ve stoje vyžaduje již větší zdatnost jezdce, především klade nároky na udržení rovnováhy. Na rozdíl od snowboardu není vybaven vázáním, proto je i jeho řiditelnost omezená. Je ale vybaven lankem, které pomáhá určovat směr jízdy. Výše zmíněné skiboby nadchnou hlavně akčnější uživatele. Při troše cviku umožňují dělat i triky na sněhu, jako otočku až o 360°.