Sáňky pro nejmenší

Dětské nafukovací sáně s opěrkou Bestway Flurryz Child Sled

Nafukovací saně Bestway Flurryz Child Sled jsou určené pro nejmenší. Jsou sněžným kluzákem pro užití si zábavy a jízdy na sněhu nejen na horách, ale i v nížině. Nafukovací sáně jsou komfortní a skýtají dítěti maximálně pohodlné sezení díky opěradlu. Jsou tak i bezpečné pro jízdu či tažení dítěte na saních. Vynikají kvalitním materiálem. Osazeny jsou pojistným vypouštěcím ventilem. Nechybí praktické tažné lano. Sáňky, které snadno uskladníte mimo sezónu.

Cena v době recenze: 390 Kč

Skládací sáňky BAYO z bukového dřeva

Jak si užít zimní radovánky nejen na horách, ale i ve městě na zasněženém terénu? Vybíráte za tímto účelem kvalitní sáňky? Skládací sáňky BAYO z bukového dřeva jsou klasikou, která je sázkou na jistotu. V tomto případě však mají podstatnou výhodu v tom, že jsou skládací. Zásluhou důmyslného provedení, které spočívá v rychlém a bezpečném skládacím systému, nezaberou mnoho místa. Nerezové ližiny zvyšují odolnost a snadnější, zároveň lepší jízdu. Přední část sáněk je chráněna speciálními ochrannými kryty.

Cena v době recenze: 1 966 Kč

Kovové kvalitní sáňky CROSS

Sáňky CROSS ve stříbrno-červeném provedení mají moderní a nadčasový design. Využijete je při sjíždění z kopců, ale i při procházce romanticky zasněženou krajinou. Komfort sezení zajištěn pevným textilním sedátkem, které nestudí a je velmi příjemné. Pro vezení dítěte na saních slouží dostatečně silný a kvalitní popruh. Kovová konstrukce je odolná, stabilní a rovněž zajišťuje rychlý sjezd, a to i v případě malého množství uježděného sněhu.

Cena v době recenze: 599 Kč

Dětské červené plastové sáňky Kamzík

Plastové sáně Kamzík v červeném provedení jsou z kvalitního, odolného, pevného materiálu. Díky tomu jsou i zároveň lehké a o to snadnější na manipulaci a přemístění. Pro lepší stabilitu při sezení na saních či samotné jízdě mají sáně madla. K tomu jsou vybaveny praktickým úložným prostorem, kam můžete odložit rukavice, ale také nějakou tu svačinu s sebou na cesty a užití si sáňkování. Sáně disponují rozšířenými skluznicemi, které se tak postarají o lepší opření nohou.

Cena v době recenze: 719 Kč

Dětské dřevěné sáně New Baby s opěradlem

Dětské dřevěné sáňky s rukojetí pro děti. Krásné sáňky české značky New Baby s dřevěnou rukojetí a opěradlem, určené pro rekreační sáňkování. Vyrobeny z kvalitního bukového dřeva. Sedadlo je vyplétané textilními nepromokavými popruhy – barevné provedení se liší dle aktuální nabídky. Spodní část je opatřena ocelovou skluznicí.

Cena v době recenze: 1 708 Kč

Plastové sáně vhodné pro menší děti

Čím potěšíte děti, a to i ty nejmenší? Bez jaké zábavy si snad ani nelze představit zimní období? Dětské sáně Alfa v jednoduchém, kvalitním, nadčasovém provedení jsou vhodné pro menší děti, a to právě zásluhou provedení a nosnosti. Pro co nejvyšší stabilitu na saních, ať už při jízdě či jen v případě sezení, slouží vpředu praktické otvory pro pohodlné držení. Dětské sáně jsou vhodné pro rekreační sport.

Cena v době recenze: 399 Kč

Dětské kovové sáně s textilním potahem sedáku

Nadčasová klasika. Dětské kovové sáně v zeleném provedení zaujmou na první pohled samotnou barvou. Sáně jsou z kvalitního, odolného, pevného materiálu. Vzhledem k velikosti a provedení jsou tyto sáňky vhodné pro malé děti a to od 3 let věku. Jsou vhodné jak pro užití si sáňkování na horách či kdekoli na kopci. Stejně tak na nich můžete vozit i právě menší děti kdekoli po zasněžené cestě.

Cena v době recenze: 739 Kč

Dřevěné sáňky 100 cm v klasickém provedení

Klasické dřevěné sáňky pro všechny milovníky rychlé jízdy! Vhodné i pro děti (tříleté a starší) s doprovodem dospělé osoby.

Cena v době recenze: 999 Kč

Sáňky s opěradlem z kvalitního dřeva

Saně celodřevěné v klasickém provedení bezprostředně náleží k zimním radovánkám na sněhu, a to jak na horách, tak kdekoli na sněhu. Dřevěné sáňky s komfortním a dostatečně vysokým opěradlem zajistí, že i malé dítě v nich bude bez problému sedět. Nejmenší můžete ve fusaku posadit do saní a užít si tak pobyt na čerstvém vzduchu a na sněhu. Na horách budou skvělým vozítkem místo kočárku, neboť s nimi nejlépe a bez problému zvládnete zasněžený terén.

Cena v době recenze: 1 299 Kč

Plastové sáňky s opěradlem pro nejmenší

Plastové sáňky s opěradlem BAYO MINI jsou určené pro nejmenší. Jsou vyrobené z kvalitního, odolného a dostatečně pevného plastového materiálu. Materiál i samotné provedení splňuje veškeré bezpečnostní parametry. Rovněž pro co maximální komfort a bezpečnost dítěte mají sáňky popruhy pro upnutí dítěte. Nechybí ani praktický tažný pruh, za který dítě na sáňkách snadno můžete táhnout na sněhu a to kdekoli, nejen na horách.

Cena v době recenze: 456 Kč

Dřevěné sáně Sulov s výpletem

Není nad zimní dovádění ve sněhu, a to nejen na horách. Užít pořádnou porci zábavy lze i v lese či kdekoli, kde máte k dispozici kopec pro užití si skvělé jízdy na těchto saních. Sáně dřevěné SULOV 67 v klasickém provedení oživené barevným provedením v nadčasovém károvaném vzoru zaujmou, a hlavně skýtají náležitou odolnost. Jsou dostatečné prostorné, a tudíž se na ně vejdou malí i velcí. Zábava, která baví a nikdy neomrzí jak děti, tak i dospělé. A ještě k tomu jste na čerstvém vzduchu.

Cena v době recenze: 1 890 Kč

Nafukovací sáňky Hello Kitty

Nafukovací sáňky Hello Kitty zaujmou na první pohled. Získají si dětskou pozornost. Hlavně holčičky milují vše s motivem rozkošné kočky Hello Kitty. Vnitřní část je nafukovací a je vybavena samostatnou komorou s opěradlem. I přes svou robustnost jsou sáně velmi lehké a skladné. Zajišťují pohodlnou a stabilní jízdu. Nafukovací sáňky jsou skvělou zábavou pro nejmenší na čerstvém vzduchu.

Cena v době recenze: 490 Kč

Dětské kvalitní sáně plastové FIRECOM

Sáně plastové FIRECOM v červeném provedení potěší malé i větší děti. Kvalitní sáně na užití si zábavy nejen na horách, ale zkrátka kdekoli na sněhu.

Cena v době recenze: 458 Kč

Tradiční dřevěné sáně VT-SPORT

Tradiční sáňky určené pro rekreační sáňkování. Délka sedáku umožňuje jízdu jednomu či více sáňkařům najednou. Sáně je možné doplnit o dětskou ohrádku.

Cena v době recenze: 1 299 Kč

Plastové sáně v modrém provedení

Sáně plastové ALFA v modrém provedení jsou vhodné pro rekreační sport. Určené pro menší děti, saně mají v přední části dutiny na držení při jízdě. Saně jsou vybavené praktickým popruhem.