Sáňky

Sáňky s opěradlem z kvalitního dřeva

Saně celodřevěné v klasickém provedení bezprostředně náleží k zimním radovánkám na sněhu, a to jak na horách, tak kdekoli na sněhu. Dřevěné sáňky s komfortním a dostatečně vysokým opěradlem zajistí, že i malé dítě v nich bude bez problému sedět. Nejmenší můžete ve fusaku posadit do saní a užít si tak pobyt na čerstvém vzduchu a na sněhu. Na horách budou skvělým vozítkem místo kočárku, neboť s nimi nejlépe a bez problému zvládnete zasněžený terén.

Cena v době recenze: 1 299 Kč

Plastové sáňky s opěradlem pro nejmenší

Plastové sáňky s opěradlem BAYO MINI jsou určené pro nejmenší. Jsou vyrobené z kvalitního, odolného a dostatečně pevného plastového materiálu. Materiál i samotné provedení splňuje veškeré bezpečnostní parametry. Rovněž pro co maximální komfort a bezpečnost dítěte mají sáňky popruhy pro upnutí dítěte. Nechybí ani praktický tažný pruh, za který dítě na sáňkách snadno můžete táhnout na sněhu a to kdekoli, nejen na horách.

Cena v době recenze: 456 Kč

Dřevěné sáně Sulov s výpletem

Není nad zimní dovádění ve sněhu, a to nejen na horách. Užít pořádnou porci zábavy lze i v lese či kdekoli, kde máte k dispozici kopec pro užití si skvělé jízdy na těchto saních. Sáně dřevěné SULOV 67 v klasickém provedení oživené barevným provedením v nadčasovém károvaném vzoru zaujmou, a hlavně skýtají náležitou odolnost. Jsou dostatečné prostorné, a tudíž se na ně vejdou malí i velcí. Zábava, která baví a nikdy neomrzí jak děti, tak i dospělé. A ještě k tomu jste na čerstvém vzduchu.

Cena v době recenze: 1 890 Kč

Nafukovací sáňky Hello Kitty

Nafukovací sáňky Hello Kitty zaujmou na první pohled. Získají si dětskou pozornost. Hlavně holčičky milují vše s motivem rozkošné kočky Hello Kitty. Vnitřní část je nafukovací a je vybavena samostatnou komorou s opěradlem. I přes svou robustnost jsou sáně velmi lehké a skladné. Zajišťují pohodlnou a stabilní jízdu. Nafukovací sáňky jsou skvělou zábavou pro nejmenší na čerstvém vzduchu.

Cena v době recenze: 490 Kč

Dřevěné sáňky v klasickém provedení

Dřevěné sáňky Davos v klasickém provedení jsou v nadčasovém designu. Tyto sáně prostě nikdy neomrzí. Byly, jsou a budou nepostradatelným zdrojem zábavy na sněhu. Jsou tak vhodné pro děti i dospělé. Však kdo si hraje, nezlobí. Zajistí vám neutuchající porci zábavy na sněhu. Jsou určené pro všechny milovníky zimních radovánek a rychlé bezpečné jízdy. Zásluhou provedení skýtají v podobě kvalitního dřevěného materiálu a zaoblených hran bezpečnost.

Cena v době recenze: 1 199 Kč

Skládací dřevěné sáňky pro děti a dospělé

Klasické dřevěné sáňky pro všechny milovníky rychlé jízdy! Vhodné i pro děti (tříleté a starší) s doprovodem dospělé osoby. Skládací saně pro snazší skladování i transport.

Cena v době recenze: 1 399 Kč

Plastové sáně v modrém provedení

Sáně plastové ALFA v modrém provedení jsou vhodné pro rekreační sport. Určené pro menší děti, saně mají v přední části dutiny na držení při jízdě. Saně jsou vybavené praktickým popruhem.

Dřevěné saně rohačky VT-SPORT

Tradiční sáňky určené pro rekreační sáňkování. Délka sedáku umožňuje jízdu jednomu či více sáňkařům najednou. Celodřevěné sáňky se zahnutým obloučkem na ruce.

Cena v době recenze: 1 799 Kč

Klasické zimní saně se vyrábějí z masivního bukového dřeva, které se vyznačuje odolností proti vodě. Povrch dřeva je pečlivě obroušen a ošetřen souvislou vrstvou laku. Středový výplet tvoří pevné popruhy, které bývají přichycené kovovými sponami do dřeva. Skluznice chrání kovové pásy, vyhněte se tedy cestám posypaným drobným štěrkem. Došlo by k poškrábání hladkého povrchu a pásovina by mohla začít rezivět a deformovat se.

Pro nejmenší děti jsou určeny sáňky s praktickou ohrádkou. Snadno tak můžete při štědré sněhové nadílce nahradit kočárek, se kterým by se v hlubším sněhu těžce manipulovalo. Dítě se může pohodlně chytit a opřít, aniž by hrozilo, že během jízdy vypadne. Ohrádku lze samozřejmě snadno demontovat a používat saně bez ní. Moderní variantou dřevěných saní jsou výrobky z plastu. Některé modely také disponují ohrádkou či praktickým úložným prostorem. Nízká hmotnost umožňuje manipulaci i mladším dětem.