Skiboby

Moderní skiboby pro děti i dospělé

Moderní skibob pro rychlou jízdu, parádní zatáčky a nové triky je určen pro děti i dospělé. Pomocí přenášení váhy těla je možné docílit carvingových oblouků. Brzdí se nohama.

Cena v době recenze: 2 489 Kč

Pro milovníky rychlé jízdy jsou skiboby jako stvořené. Nejen, že dokážou dosáhnout překvapivě vysoké rychlosti, ale jsou i snadno ovladatelné. U klasického skibobu s řídítky má přední pohyblivá lyže prohnutý carvingový tvar, který umožňuje rychlou jízdu svažitým terénem i citlivé řízení. Nerozhodí vás ani nerovnosti na cestě, díky zvednutí špičky hladce projedete přes sněžné hrbolky. Zvýšené sedadlo poskytuje pohodlné sezení nad úrovní sněhu, čímž pomáhá zachovávat tepelný komfort jezdce.

Řiditelné modely tvoří robustní ocelová konstrukce. Vzhledem k možné dosažené rychlosti jsou osazeny bezpečnostními brzdami. Vybrat si můžete mezi ovládáním řídítky či volantem, s tlumičem nárazů i bez tlumiče. Důležitý je také parametr nosnosti, počítáte-li, že na skibobu bude jezdit i dospělý spolu s dítětem. Samonavíjecí lanko na tahání za jízdy nebude překážet. Na trhu naleznete i plastový skibob, který v sobě spojuje nízkou hmotnost s vysokou nosností.