Skiboby

Skibob Snowracer King Size GT

Užijte si skvělou jízdu kdekoli na sněhu. Dopřejte si zábavu s celou rodinou na čerstvém vzduchu. Není nad zimní radovánky. K tomu vám poslouží tento praktický a kvalitní skikob. Skibob Snowracer King Size GT je skvělou zábavou pro celou rodinu. Jízdu na skibobu si užijí jak děti, tak i dospělí. Tento skibob oceníte pro jeho stabilitu a snadné řízení. Skibob Snowracer disponuje větší sedací plochou. A tak jezdit mohou společně jak 2 děti, či 1 dítě a 1 dospělý.

Cena v době recenze: 4 999 Kč

Moderní skiboby pro děti i dospělé

Moderní skibob pro rychlou jízdu, parádní zatáčky a nové triky je určen pro děti i dospělé. Pomocí přenášení váhy těla je možné docílit carvingových oblouků. Brzdí se nohama.

Cena v době recenze: 2 489 Kč

Skibob STIGA Snow Racer – různé barvy

Skibob Snowracer COLOUR PRO je skvělou zimní zábavou jak pro děti, tak pro dospělé. Snowracer COLOUR PRO je stabilní a lehce řiditelný skibob. Skibob je vybaven twin-tip lyžemi (zvednuté patky) což umožňuje užít si maximální zábavu během freestylové jízdy. Kvalitní ocelové brzdy zajišťují včasné zastavení. Rám je vyroben z pevného kovového materiálu pro vynikající odolnost.

Cena v době recenze: 3 499 Kč

Pro milovníky rychlé jízdy jsou skiboby jako stvořené. Nejen, že dokážou dosáhnout překvapivě vysoké rychlosti, ale jsou i snadno ovladatelné. U klasického skibobu s řídítky má přední pohyblivá lyže prohnutý carvingový tvar, který umožňuje rychlou jízdu svažitým terénem i citlivé řízení. Nerozhodí vás ani nerovnosti na cestě, díky zvednutí špičky hladce projedete přes sněžné hrbolky. Zvýšené sedadlo poskytuje pohodlné sezení nad úrovní sněhu, čímž pomáhá zachovávat tepelný komfort jezdce.

Řiditelné modely tvoří robustní ocelová konstrukce. Vzhledem k možné dosažené rychlosti jsou osazeny bezpečnostními brzdami. Vybrat si můžete mezi ovládáním řídítky či volantem, s tlumičem nárazů i bez tlumiče. Důležitý je také parametr nosnosti, počítáte-li, že na skibobu bude jezdit i dospělý spolu s dítětem. Samonavíjecí lanko na tahání za jízdy nebude překážet. Na trhu naleznete i plastový skibob, který v sobě spojuje nízkou hmotnost s vysokou nosností.