Talíře na sníh

Bobovací lopata Funny Slide

Bobovací lopata Funny Slide v oranžovém provedení zajistí zábavu každému. Zejména těm, kteří si chtějí užit zimních radovánek, užití si jízdy z kopce a zároveň mít skladný, odolný a cenově dostupný výrobek. Lopata se snadno používá a je vhodná pro použití jízdy na sněhu prakticky kdekoli. K tomu je možné lopaty i propojit a jezdit tak ve více lidech za sebou. Může tak jet celá rodina nebo podniknout pořádnou jízdu s přáteli. Díky této lopatě se vydovádíte na sněhu.

Cena v době recenze: 99 Kč

Dětský kluzák UFO s úchyty pro držení

Snow Spartan Ufoje vhodné především pro děti, které si chtějí najít zábavu i v zimě. Ufo je vyrobeno z jednoho dílu, díky tomu je mnohem pevnější a odolnější. Se Snow Spartan Ufem zažijete mnoho legrace i ve větší skupině, kdy můžete pořádat závody nebo vytvořit tvar a vyrazit společně.

Cena v době recenze: 290 Kč

Dětský talíř na sníh s postranními držadly

Jak zabavit dítě venku na sněhu? Pořiďte mu tento talíř na sníh. Dětský talíř na sníh Sulov Chameleon zaujme na první pohled samotným motivem. Talíř je oživen veselým či vtipným obrázkem. O to je pro dítě více zajímavější a lákavější. Dětský talíř na sníh v jednobarevném provedení s obrázkem má 2 postranní držadla pro co nejlepší a nejpohodlnější jízdu. Rovněž pomůže právě i malým dětem pro lepší stabilitu a udržení se na talíři. Talíř je vyroben z kvalitního, odolného plastového materiálu.

Cena v době recenze: 199 Kč

Sněžný dětský talíř Super star

Kdo by nemiloval sníh a sněžné radovánky. Vezmi sněžný talíř, vyběhni na kopec, pevně se drž a jedeeeeeem. Barevné provedení: modrá, žlutá, zelená, červená.

Cena v době recenze: 189 Kč

Sáňkovací talíř v unikátním provedení

Sáňkovací talíř Supernova v barvě antracit vyniká precizním provedením. První talíř, který lze brzdit. Je zárukou pořádné porce zábavy a skvělé jízdy.

Cena v době recenze: 269 Kč

Děti milují zimní radovánky, hlavně svištět z pořádného kopce závratnou rychlostí. Aby nemusely tahat nahoru neobratné sáňky či boby, je ideální pořídit jim lehký talíř, který hravě unese i drobné dítě. Snadnou manipulaci ocení i rodiče. Sněžné talíře mají i při velmi nízké hmotnosti relativně vysokou nosnost. Vždy jsou ale určeny jen pro jediného jezdce.

Výrobci počítají i s nerovnostmi terénu, proto jsou talíře vyráběné z odolného plastu, který zaručuje skvělý skluz po prachovém nebo mokrém sněhu. Boční madla dodávají dětem oporu při sezení, neslouží však k řízení ani brzdění, to si musí jezdec vypomoci nohama. Některé kousky mají zvýšený okraj, který slouží jako ochrana před odletujícím sněhem a tlumič menších nárazů. Talíře seženete v několika průměrech a mnoha barevných provedeních. Výjimkou nejsou ani designové nálepky s motivem populárních pohádek. Každé z dětí si tak snadno pozná svůj kluzák.