Talíře na sníh

Sněžný dětský talíř Super star

Kdo by nemiloval sníh a sněžné radovánky. Vezmi sněžný talíř, vyběhni na kopec, pevně se drž a jedeeeeeem. Barevné provedení: modrá, žlutá, zelená, červená.

Cena v době recenze: 189 Kč

Sáňkovací talíř v unikátním provedení

Sáňkovací talíř Supernova v barvě antracit vyniká precizním provedením. První talíř, který lze brzdit. Je zárukou pořádné porce zábavy a skvělé jízdy.

Cena v době recenze: 269 Kč

Děti milují zimní radovánky, hlavně svištět z pořádného kopce závratnou rychlostí. Aby nemusely tahat nahoru neobratné sáňky či boby, je ideální pořídit jim lehký talíř, který hravě unese i drobné dítě. Snadnou manipulaci ocení i rodiče. Sněžné talíře mají i při velmi nízké hmotnosti relativně vysokou nosnost. Vždy jsou ale určeny jen pro jediného jezdce.

Výrobci počítají i s nerovnostmi terénu, proto jsou talíře vyráběné z odolného plastu, který zaručuje skvělý skluz po prachovém nebo mokrém sněhu. Boční madla dodávají dětem oporu při sezení, neslouží však k řízení ani brzdění, to si musí jezdec vypomoci nohama. Některé kousky mají zvýšený okraj, který slouží jako ochrana před odletujícím sněhem a tlumič menších nárazů. Talíře seženete v několika průměrech a mnoha barevných provedeních. Výjimkou nejsou ani designové nálepky s motivem populárních pohádek. Každé z dětí si tak snadno pozná svůj kluzák.