Závodní saně a boby

Dětské řiditelné boby formule s volantem

Jak zaručeně zabavit děti venku na sněhu? Chcete pořídit dárek, který dítě nadchne? Boby snow formule jsou určené pro děti. Boby na sníh v originálním provedení v podobě řiditelné formule nadchnou malé i větší. Stejně tak nejen kluky, ale i děvčata. Dětské boby s volantem mají pro větší bezpečnost středovou brzdu. Řiditelné boby si získají pozornost každého dítěte. Zajistí ještě větší porci zábavy a jedinečný zážitek ze samotné jízdy. Svému účelu poslouží nejen na horách, ale i v nížinách. Jakmile je sněhová nadílka, můžete vzít boby a vyrazit jak do lesa na kopec, tak i do ulic a užít si jízdu na bobech.

Cena v době recenze: 1 289 Kč

Boby Formule 1 s brzdou a volantem

Jednomístné boby pro děti od tří let. Děti na nich mohou jezdit a řídit zcela samy. Úplně jako malí piloti formule 1. Na těchto bobech děti mohou díky kovovým brzdám dobře ovládat svoji rychlost.

Cena v době recenze: 1 499 Kč

Řiditelné boby s volantem značky Plastkon

Tmavě modré plastové boby se světle modrými prvky nabízí dětem parádní sjíždění svahů. Jsou opatřeny lyží, brzdami a volantem, jsou tak dobře řiditelné.

Cena v době recenze: 1 039 Kč

Skibob Snowracer King Size GT

Užijte si skvělou jízdu kdekoli na sněhu. Dopřejte si zábavu s celou rodinou na čerstvém vzduchu. Není nad zimní radovánky. K tomu vám poslouží tento praktický a kvalitní skikob. Skibob Snowracer King Size GT je skvělou zábavou pro celou rodinu. Jízdu na skibobu si užijí jak děti, tak i dospělí. Tento skibob oceníte pro jeho stabilitu a snadné řízení. Skibob Snowracer disponuje větší sedací plochou. A tak jezdit mohou společně jak 2 děti, či 1 dítě a 1 dospělý.

Cena v době recenze: 4 999 Kč

Červené řiditelné dětské boby

Galaxy bob řiditelný v červeném provedení zaujme dětskou pozornost na první pohled. Malé pány kluky doslova ohromí. Bobování je zábavou, která baví malé i velké. Boby jsou vybavené speciálním otočným kloubem a brzdami. Umožňují samovolné vrácení přední části do přímého směru a kopírování terénu ve všech směrech. S nimi bude každé dítě svištět z kopce jak automobilový závodník, ale na sněhu.

Cena v době recenze: 757 Kč

Moderní skiboby pro děti i dospělé

Moderní skibob pro rychlou jízdu, parádní zatáčky a nové triky je určen pro děti i dospělé. Pomocí přenášení váhy těla je možné docílit carvingových oblouků. Brzdí se nohama.

Cena v době recenze: 2 489 Kč

Skibob STIGA Snow Racer – různé barvy

Skibob Snowracer COLOUR PRO je skvělou zimní zábavou jak pro děti, tak pro dospělé. Snowracer COLOUR PRO je stabilní a lehce řiditelný skibob. Skibob je vybaven twin-tip lyžemi (zvednuté patky) což umožňuje užít si maximální zábavu během freestylové jízdy. Kvalitní ocelové brzdy zajišťují včasné zastavení. Rám je vyroben z pevného kovového materiálu pro vynikající odolnost.

Cena v době recenze: 3 499 Kč